پژوهشکده انرژی

عضویت در کانال اطلاع رسانی

ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .


حامیان

    

   

 

 

 

 

 

    

 

   

 

ارائه مقاله

با توجه به اینکه کنفرانس به صورت مجازی برگزار می‌گردد، بنا به تصمیم دبیرخانه کنفرانس و برای پیشگیری از مشکلات احتمالی در زمان ارائه مقالات توسط پژوهشگران، برای تمام مقالات پذیرش شده بصورت پذیرش سخنرانی و پذیرش پوستر باید یک فیلم ضبط شده تا تاریخ 26 آبان ماه به دبیرخانه ارسال گردد. برای این منظور لطفا طبق دستور العمل زیر اقدام کنید.

1) براي تمام مقالات پذيرفته شده بايد يك فايل ارائه در نرم افزار Powerpoint آماده شود. براي يكنواختي در ارائه مقالات، حتما فایل پاورپورنت زیر را دانلود کنید و ارائه خود را در این قالب تهیه کنید. جزئیات و دستورالعمل مربوط به نهیه فایل ارائه نیز در آن توضیح داده شده است.

 ACEC2021-XXXXX.pptx

2) پس از تهیه و تکمیل فایل پاورپوینت، باید آن را ارائه داده و از آن یک فیلم تهیه کنید. فایل ویدیو ضبط شده حتما باید با فرمت mp4. باشد. برای مقالات پذیرفته شده بصورت پذیرش سخنرانی یک ویدئو 10 تا 13 دقیقه‌ای و برای مقالات پذیرفته شده بصورت پذیرش پوستر یک ویدیو 5-6 دقیقه‌ای  تهیه گردد. حجم فایل ویدئو نباید بیشتر از 50 مگابایت باشد. نرم‌افزارهای متعددی تحت عنوان Screen Recorder موجود است که می‌توانید از آنها برای ضبط فیلم استفاده نمایید. پیشنهاد دبیرخانه کنفرانس، استفاده از نرم‌افزار Apower Screen Recorder Pro است که علاوه بر حجم کم و نصب آسان، دارای محیط ساده و کاربرپسند است. برای استفاده از این نرم‌افزار، ابتدا فایل نصب آن را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار Apower Screen Recorder Pro

3) برای نصب نرم‌افزار، فایل راهنمای نصب را که در ادامه قرار دارد، دانلود کرده و مراحل نصب را مطابق با آن انجام دهید.

 راهنمای نصب نرم افزار

4) برای ضبط فیلم و استفاده از نرم‌افزار، فایل راهنمای ضبط را که در ادامه قرار داده شده است، دانلود کرده و مطابق با آن فیلم ارائه مقاله خود را ضبط کنید. قبل از ضبط فیلم از کیفیت صدا اطمینان حاصل کنید. پس از تهیه فایل ضبط شده، حتما کیفیت صدا و تصویر آن را چک کنید.

 راهنمای ضبط فيلم

5) پس از اینکه فایل ویدیویی آماده شد، باید آن را به همراه اصل فایل پاورپوینت به دبیرخانه کنفرانس جهت بررسی ارسال کنید. برای این منظور به کی از دو روش زیر اقدام کنید.

الف) فایل ضبط شده را از طريق وب‌سايت https://www.sync.com ارسال نماييد. راهنماي ارسال فايل‌ها در ادامه قرار داده شده است. آن را دانلود كنيد و مطابق با راهنما، فایل‌های خود را ارسال کنید.

راهنمای ارسال فایل ارائه

 

ب) فایل‌ها را فشرده کرده (zip) و آن را از طریق پیام رسان WhatsApp به شماره 09133400981 ارسال نمایید.

 

فایل ضبط شده توسط دبیرخانه کنفرانس بررسی می‌شود و پس از اطمینان از کیفیت آن، برای ارائه در کنفرانس مورد استفاده قرار می‌گیرد. در غیر این صورت اگر در فایل ارسالی مشکلی وجود داشته باشد، جهت رفع مشکلات به نویسندگان اطلاع رسانی می‌شود.

 جزئیات و جدول زمان‌بندی ارائه مقالات در روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل، از طریق پیام رسان WhatsApp به شماره 09133400981 پیام دهید.

پوستر همایش
تماس با ما
تلفن ثابت

034-31623329

034-31623315

نمابر

034-33778502

ایمیل

acec@kgut.ac.ir

آدرس

کرمان، انتهای اتوبان هفت باغ علوی

دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته

پژوهشکده انرژی

دبیرخانه دائمی کنفرانس انرژی پاک

روز شمار همایش
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته